P-Hotels Bergen
60.39031, 5.32134Leírás
A Szt. Mária-templom területétől mindössze 1 km-re található 3 csillagos P-Hotels Bergen az egész ingatlanban gyors sebességű internet-hozzáférést kínál.
Elhelyezkedés
A Bergen városi hotel nagyszerű helyen, a Bryggen régi rakpart területétől pár percnyi autóútra van. A hoteltől gyalog körülbelül 15 percre eléri a Møhlenpris badeplass területét. A szállás kikötő közelében fekszik. A Torget Fish Market alig egy 8 perces sétára, a Nyugat-Norvég Dekoratív Művészetek Múzeuma pedig mellett található a kedvező árú hoteltől.
A P-Hotels Bergen gyalog hozzávetőlegesen 5 percre van az Olav Kyrres gate buszmegállótól.
Szobák
A Bergen városi ingatlan 114 szobát biztosít íróasztallal, nagy sebességű internettel és síkképernyős műholdas TV-vel. Bergen egyik népszerű helye a Bergeni székesegyház, amely csupán 11 percnyi autóútra található.
Étkezés
Az európai ételeket kínáló Pasta sentral AS nem túl messze fekszik a Bergen városi hoteltől.
Alapvető információk az P-Hotels Bergen paramétereiről
| 💵 Legalacsonyabb szobaár | 21295 HUF |
| 📏 Távolság a központhoz | 200 m |
| 🗺️ Elhelyezkedés értékelése | 8.0 |
| ✈️ Távolság a repülőtérhez | 18.7 km |
| 🧳 Legközelebbi repülőtér | Bergen Flesland, BGO |
Elhelyezkedés
utcanézet
- Látnivalók
- Közelben
- Éttermek
- Környékbeli hotelek
P-Hotels Bergen értékelések
-
missinghozzászólást írt 23 Szep
Nagyon jó helyen van a városon belül, szép a kilátás !
Borzasztó hangosan szólt a zene, mivel alatta egy disco van ! Hajnali 4-ig jóformán teljes hangerőn szólt a zene. Csak két éjszakát aludtunk ott, de pihenni nem tudtunk ! Mind a két nap hajnali 4-ig volt a program a szórakozóhelyen !
-
missinghozzászólást írt 13 Szep
Szemelyzet, reggeli a kilincsen, zuhanyzo (nem kad), kivalo hangszigeteles
Folyosoi padloszonyeg szaga, nincs parkolo
-
missinghozzászólást írt 11 Szep
Elsősorban a központi elhelyezkedése, a személyzet is kedves, segítőkész volt.
Az, hogy még a "klasszikus" értelemben vett reggelit sem biztosítottak, hanem csak a szoba ajtójának kilincsére akasztva jutott 2 db. szendvics, egy kicsi almalé és egy darab alma. Továbbá a hotel előterében lehetőség volt kávét is fogyasztani, viszont tej nem járt hozzá.
-
missinghozzászólást írt 30 Aug
A szálloda elhelyezkedése nagyon jó.
Az emeletek nincsenek jelölve, a recepcióst zavarják a vendégek, információt nem ad. Az egész épületben (a szobában is) ételszag terjeng. A szobában nem volt bekapcsolva a fűtés (Februárban), fél órás keresgélés után a törött fűtéskapcsolóval sikerült némi meleget csiholni.